Jsme IT společnost, která je stejně tak přátelská, hravá a přizpůsobivá, jako všechny ještěrky z čeledi Gekonovitých.

Naší základní filozofií je, že IT má být pro uživatele přínosem a ne noční můrou. Proto v naší nabídce naleznete širokou škálu služeb a produktů, ze kterých vám dokážeme složit řešení, které nejlépe odpovídá vašim potřebám. Baví nás vymýšlet řešení založená na existujících produktech a službách našich, nebo našich partnerů. V našem týmu máme odborníky se zkušenostmi z velkých projektů, kteří vědí jak úspěšně dokončit i projekty, na kterých se podílí více dodavatelů.

Dokážeme uspokojit potřeby začínající firmy, které hledá hosting pro svůj web a email, ale také zaběhnuté společnosti, která řeší obnovu nebo optimalizaci infrastrukry, případně ji chce doplnit o cloudové služby.

Základem našich služeb je spolehlivý hosting v jednom z nejlepších datových center ve střední Evropě – Datacube Bratislava. Tady vám nabídneme služby od hostování webu a emailu, přes virtuální servery pro provoz vnitrofiremních aplikací až po umístění vašeho vlastního serveru nebo celého racku techniky. Vše samozřejmě s garantovanou dostupností služby.

Jsme si vědomi, že hostované služby nejsou univerzální řešení pro všechny situace, takže dokážeme vyřešit i vaši lokální infrastrukturu – servery, datová úložiště, zálohovaní, pracovní stanice a notebooky. Navrhneme, dodáme potřebný hardware, zprovozníme a případně zajistíme její správu. Preferujeme hardware od společnosti Fujitsu. Jeho kvalitu a spolehlivost máme dlohodobě ověřenou, protože je základem naší vlastní infrastruktury.

Dlouhodobým trendem je virtualizace a cloud. Tyto technologie dokáží optimalizovat využití hardware, zvýšit spolehlivost a zjednodušit zálohování. Díky našim zkušenostem z provozu hostingové infrastruktury umíme pomoci a poradit s virtualizací na platformě VMware, Hyper-V nebo KVM, stejně jako s plánováním využití cloudových služeb a jejich integrací do existující infrastruktury.