Vážení zákazníci,
z důvodů dlohodobého neplacení za služby datového centra a pronájmu
serverů došlo ze strany dodavatelů k výpovědi smlouvy o pronájmu prostor datového centra, ukončení dodávky elektrické energie společnosti HEXAGEEK s.r.o. a servery ji byly odebrány.

Společnost HEXAGEEK s.r.o. (HG) a pan Jan Kachlík nemají nadále přístup do prostor datového centra Datacube, a ani k serverům na kterých byly provozovány služby pro její zákazníky.

Včera veškeré servery odkoupila společnost Gekonis s.r.o., která má platnou smlouvu na pronájem prostor v datovém centru Datacube Bratislava a jejím cílem je poskytovat kvalitní služby za rozumné ceny.

Společnost Gekonis s.r.o. je připravená okamžitě, v případě vašeho zájmu, zachovat v provozu stávající služby za stávající ceny a při zachování obchodních podmínek. Podmínkou je potvrzení vašeho zájmu o pokračování služeb emailem na adrese podpora@gekonis.cz

Společnost Gekonis s.r.o. není schopna garantovat zachování provozu služeb zákazníků, kteří neobjednají pokračování služby výše uvedeným způsobem.

Vzhledem k tomu, že společnost Gekonis s.r.o. převzala smlouvu na datovou konektivitu včetně celého rozsahu IP adres, zůstanou u pokračujících služeb zachovány i přidělené IP adresy.

Jako bonus získáte napájení vašich serverů ze dvou nezávislých elektrických větví, které zajišťují 100% garanci dodávky elektřiny. Tato garance je standardem pro všechny zákazníky datového centra Datacube, ale z důvodů narůstajícího dluhu společnosti HEXAGEEK jí byla od 1.1.2014 poskytována pouze jedna napájecí větev. To bylo v minulosti příčinou některých výpadků služeb HG.

Pro další otázky ohledně služeb společnosti Gekonis využijte emailovou adresu podpora@gekonis.cz, online chat na webových stránkách www.gekonis.cz, nebo telefonní číslo +420 602 523 929

Na spolupráci se těší tým Gekonis

Thursday, October 9, 2014

<< Zpět